WestWear.cz | Hrdý bratr WestPrintu

Znáte se s námi z tiskárny Westprint.cz, nebo jste se sem dostali spíše náhodně? Ať už je to jakkoliv, vězte následující:

  • Jsme přesvědčení, že pracovní oděv nemusí být nutně montérky.
  • Umožňujeme vám zakoupit oděvy v perfektní kvalitě, které využijete napříč řadou příležitostí.
  • Organizace nebo jednotlivec. Nakoupit může každý.
  • Ceny jsou suprové již od 1 kusu, ale větším odběratelům vykouzlíme sympatické množstevní slevy.
  • Nezaměřujte se pouze na trička. V sortimentu najdete řadu pracovních, sportovních i formálních oděvů, ale také například velký výběr tašek a deštníků.

 

Obrovský výběr textilu

Bílé tričko a nebo 50 jiných barev? Univerzální střih a nebo projmutý, véčko, zkrácený či protažený. A bavlnu nebo bio bavlnu? Možná polyester nebo raději elastan? Rádi pomůžeme nebo to také necháme na vás. Navázali jsme spolupráci s mnoha dodavateli a jsme schopni dodat tisíce druhů textilu. Naším katalogem můžete listovat na celém tomto webu a nebo nám napsat s požadavkem a my pohledáme s vámi přesně to, co potřebujete pro svou firmu.

Široké možnosti potisku

Textil vám dodáme i bez potisku. Samozřejmě. Pokud přeci jen to logo tam dostat chcete, tak u nás jste na správném místě. Disponujeme řadou vlastních technologií a dokážeme vyřešit mnohé požadavky. Jejich krátký přehled uvádíme níže, ale tento web není o tom, abychom zde vypisovali všechny možnosti. Je jich moc.  A potiskem to rozhodně nekončí. Umíme došívat či dotiskávat cedulky, balit či expedovat dle zadání a pro několik odběratelů se formou fulfillmentu staráme o chod jejich e-shopů.

Bez klientské péče by to nešlo

Když vezmete tisíce druhů textilu, zamícháte do toho desítky možností provedení potisku, okořeníte vašim rozpočtem a termínem, tak vznikne vcelku solidní guláš. My vám ale pomůžeme, aby byl špičkový. Naši pracovníci klientské péče si složitost oboru uvědomují a snaží se zákazníkům vždy připravit řešení na míru, aby dosáhli maximální spokojenosti zákazníka. Protože víme, že bez ní bychom tu dlouho nebyli.

A nezapomínáme na cenu, čas a kvalitu

To nejméně nebo nejvíce důležité? Ať už je tomu jakkoliv, tak to neopomíjíme. Za těch pár let v oboru už víme, jak optimalizovat výrobu, abychom pro vaše přání a potřeby našli řešení, které potřebujete. Budeme s vámi hovořit otevřeně a dáme maximum úsilí tomu, aby vaše firma byla fešácky oblečená. Teď už je to na vás, stačí napsat...

 

Proč WestWear vznikl?

To je jednoduché - v naší tiskárně Westprint.cz každý den potiskneme oblečení. Ročně vyřídíme přes tisíc objednávek na textil s potiskem a to znamená, že nám firmou prolítne pěkná hromádka oděvů, které téměř každý den objednáváme u dodavatelů, zpracováváme a posíláme dál. Proč tedy nevyužít toho, že si s textilem vcelku rozumíme a víme, že mnoho z Vás nepotřebuje textil nutně potištěný...

Tak proto. Když navíc připočtete široký výběr, pěkné ceny a mnoho věci skladem, tak z toho vyleze vcelku pěkná nabídka. No posuďte sami.

Nakoupit můžete s potiskem i bez

Tento e-shop slouží primárně pro objednávky textilu bez potisku. Pokud jej ale žádáte, tak není problém. Přiložte data k objednávce a my Vám zpracujeme nabídku potisku. Jsme přímí výrobci a disponujeme řadou technologií, které nám umožňují potisknout téměř jakýkoliv textil. Trochu povídání o našich možnostech potisku textilu naleznete zde:

>> Povídání o potisku textilu zde <<

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.