Potisk textilu

Úvodem: Ano, oblečení Vám potiskneme. Na vlastních strojích, takže i druhé ano - jsme přímí výrobci. Sáhnete si s námi tedy na příjemnou kombinaci rychlé doby dodání a férové ceny.

Disponujeme vlastním výrobním zázemím. Náš strojový park obsahuje přímý i transferový sítotisk, výšivky, nášivky, digitální tisk, i sublimaci.
U každé technologie je navíc možné volit různé speciální aplikace. S každým klientem diskutujeme volbu vhodné technologie pro jeho potřeby. Vyřešíme požadavek na 5 ale i 5 000 triček, pomůžeme s výběrem textilu a potěšíme vás s cenou a termínem.

CENÍK

Dlouho jsme zvažovali, že ceník vytvoříme a umístíme ho sem. Nicméně díky variantnosti je možností asi 455 612, tak jsme se rozhodli pouze uvést ukázkové situace, které vám pomohou se nasměřovat.

Naším přáním ale je, abyste nám napsali nebo zavolali. Každá poptávka si žádá vlastní pozornost a kolegyně z produkce se vždy radí s výrobou, aby vybraly řešení, které je technologicky ale i cenově pro danou situaci nejvhodnější.


Nejčastější kalkulace:

TRIČKO BASIC | BÍLÉ | LOGO 10 CM (1 BARVA)


10 ks - 115 Kč/ks bez DPH
20 ks - 110 Kč/ks bez DPH
50 ks - 105 Kč/ks bez DPH
100 ks - 85 Kč/ks bez DPH
500 ks - 64 Kč/ks bez DPH

TRIČKO BASIC | BAREVNÉ | LOGO 10 CM & LOGO 30 CM (1 BARVA)


10 ks - 300 Kč/ks bez DPH
20 ks - 280 Kč/ks bez DPH
50 ks - 180 Kč/ks bez DPH
100 ks - 135 Kč/ks bez DPH
500 ks - 94 Kč/ks bez DPH

TRIČKO BASIC | BAREVNÉ | LOGO 10 CM & LOGO 30 CM (4 BARVY)


10 ks - 330 Kč/ks bez DPH
20 ks - 310 Kč/ks bez DPH
50 ks - 230 Kč/ks bez DPH
100 ks - 167 Kč/ks bez DPH
500 ks - 113 Kč/ks bez DPH

 CHCETE TISKNOUT LEVNĚJI?

 ZAJÍMÁ VÁS JAK OVLIVNIT CENU VAŠÍ OBJEDNÁVKY, ABY BYLA CO NEJNIŽŠÍ?
Zde Vám uvádíme obecná pravidla, která umožní pracovat s kalkulací tak, aby byla co nejpřívětivější. Konkrétní informace však vždy získáte od našich produkčních. Neváhejte se jim ozvat.

-> Objednejte vyšší počet.
-> Preferujte snadnější motivy k tisku a univerzální provedení.
-> Naplánujte si včas objednávku, abyste nepotřebovali expresní termíny.
-> Dodejte nám grafické podklady zpracované zkušeným grafikem.

Výsledkem bude radost na obou stranách. :-)

 POTŘEBUJETE SPECIALITU?

Předchozí box mohl působit, jako bychom chtěli zákazníky odradit od přizpůsobení objednávky jejim přáním. Opak je pravdou, máme rádi, když Vám můžeme vytvořit něco, na co můžeme být pyšní a brát to jako odkaz budoucím generacím. :-)

Předchozí box mohl působit, jako bychom chtěli zákazníky odradit od přizpůsobení objednávky jejim přáním. Opak je pravdou, máme rádi, když Vám můžeme vytvořit něco, na co můžeme být pyšní a brát to jako odkaz budoucím generacím. :-)

TAKŽE CO Z TOHO PLYNE? HRR NA NÁS! UMÍME SI PORADIT S KDE ČÍM, ALE NAPADÁ NÁS NAPŘÍKLAD TOTO:
 

Míchání barev na míru (běžné, či fluorescentní), speciální efekty (glittery, puff, 3D, discharge...), tisk na nepřístupné plochy, tisk na libovolný textil, našívání štítků a vlastní labely, balení na přání, expedice koncovým zákazníkům, skladování, šití na míru, atd...

>> A co teď? Třeba nám napište, nebo zavolejte. <<

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.